loading
Bára Vidomská

Bára Vidomská

Česká scéna

Bára Vidomská je herečka, která divadlu naprosto propadla. Miluje ho od počátku, s nadšením se vrhne do jakékoli role a každý potlesk a poděkování diváků je pro ni tím největším oceněním.

Na divadelních prknech poprvé stála v šesti letech v inscenaci Jakobín. Roli získala díky opernímu studiu při Národním divadle moravskoslezském, které navštěvovala až do nástupu na konzervatoř. Vždy toužila studovat na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, kam se úspěšně dostala.

Kromě zmíněného Národního divadla moravskoslezského hrála také ve Staré aréně v Ostravě či v Moravském divadle Olomouc, ale už během maturitního ročníku navázala spolupráci s Těšínským divadlem, které jí nabídlo angažmá.

Díky opernímu studiu NDM se na jevišti objevila jako klokan, strom či pařez, poprvé však zcela regulérně hrála zlou sestru u téhož divadla v inscenaci Kytice. Svůj oblíbený žánr nemá, odvíjí se především od aktuální nálady. Každá role je pro ni stěžejní a stejně důležitá, což spolu s ostatními aspekty svědčí o tom, že od divadla jen tak utéct nehodlá.

Możesz zobaczyć

LÁSKA, SEX A FINANČÁK

William Van Zandt, Jane Milmore / Peter Gábor

Właśnie gramy

ŠAKALÍ LÉTA

Petr Šabach - Ivan Hlas - Petr Jarchovský - Jan Hřebejk - Miroslav Hanuš / Peter Gábor

Właśnie gramy

ŠUMAŘ NA STŘEŠE

Podle originálu Sholem Aleichem Stories, se svolením Anrolda Perla / Petr Kracik

Właśnie gramy

Mogłeś zobaczyć

MEFISTO
Nicoletta von Niebuhr, herečka
PRODANÁ NEVĚSTA
Mařenka, dcera Krušiny, tanečnice
ŠAKALÍ LÉTA
Alena Prokopová
VÁNOČNÍ KOLEDA
Bella, snoubenka Scrooge
ŠUMAŘ NA STŘEŠE
Hodl, druhá dcera
LÁSKA, SEX A FINANČÁK
Connie, přítelkyně Leslieho