loading

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY PLATNÉ PRO VSTUP DO DIVADLA

Vážení příznivci TD,


v souladu s aktuálním nařízením vlády k rozvolnění opatření v kultuře je nutné mít od vstupu do divadelní budovy ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor FFP2 nebo jiný prostředek ochrany úst dle platného nařízení vlády) a dodržovat hygienická nařízení, která jsou platná pro vnitřní divadelní prostory.

Od pondělí 22. listopadu se mění podmínky k návštěvě kulturních a jiných společenských akcí. Pokud tedy půjdete do  Těšínského divadla nebo na představení konané Těšínským divadlem v prostorách, kde obvykle pro předplatitele hrajeme ( KDPB Havířov, TRISIA a.s. Třinec, Dům kultury města Orlové, Městský dům kultury v Karviné, v kině Vlast ve Frenštátě pod Radhoštěm) musíte splňovat následující podmínky:

  • předložit potvrzení o ukončeném očkování (zároveň od dokončeného očkování musí uplynout lhůta minimálně dvou týdnů)
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce
  • antigenní ani PCR testy již k prokázání bezinfekčnosti nestačí
  • PCR testy mohou i nadále využívat jako doklad bezinfekčnosti mladí ve věku 12 - 18 let, či lidé, kteří se ze zdravotních důvodů očkovat nemohou lidé po první dávce vakcíny se musí prokázat vedle průkazu o aplikaci první dávky také negativním PCR testem.
  • děti do 12 let i nadále žádné potvrzení předkládat nemusí

Pozorujete-li na sobě příznaky nemoci nebo jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou, buďte, prosíme, ohleduplní a zůstaňte doma. 

Věříme, že i za těchto podmínek prožijete příjemné chvíle v hledišti Těšínského divadla. Těšíme se na VÁS!

V divadle nabízíme možnost zakoupení respirátoru FFP2 za cenu 20 Kč. 

Vzhledem k tomu, že jsme povinni kontrolovat potvrzení o bezinfekčnosti, trvá vstup do divadla déle než obvykle. Prosíme vás proto, abyste přicházeli s větší časovou rezervou a před vchodem si připravili potvrzení o bezinfekčnosti v písemné nebo elektronické podobě.  V případě samotestování přijďte, prosím, nejpozději 20 minut před začátkem představení.

Možnost občerstvení v divadlech se řídí platným nařízením vlády. Divadelní kavárna je otevřena vždy hodinu před představením.

Aktualizace 26.11. 2021

Zdroj: https://covid.gov.cz/opatreni/kultura/omezeni-koncertu-predstaveni-v-divadlech-atd