Pokladní hodiny

Z důvodu nařízení vlády je pokladna do odvolání uzavřena.

Pouze v novém Informačním centru na náměstí Českého Těšína, ČSA 1222/10

Úterý - pátek - 13:00 - 17:00
Telefon - +420 558 668 195
Rengl - plakátovací plochy

Česká scéna

← zpět

Bára Vidomská

Zařazení: Česká scéna

Bára Vidomská je herečka, která divadlu naprosto propadla. Miluje ho od počátku, s nadšením se vrhne do jakékoli role a každý potlesk a poděkování diváků je pro ni tím největším oceněním.

Na divadelních prknech poprvé stála v šesti letech v inscenaci Jakobín. Roli získala díky opernímu studiu při Národním divadle moravskoslezském, které navštěvovala až do nástupu na konzervatoř. Vždy toužila studovat na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, kam se úspěšně dostala.

Kromě zmíněného Národního divadla moravskoslezského hrála také ve Staré aréně v Ostravě či v Moravském divadle Olomouc, ale už během maturitního ročníku navázala spolupráci s Těšínským divadlem, které jí nabídlo angažmá.

Díky opernímu studiu NDM se na jevišti objevila jako klokan, strom či pařez, poprvé však zcela regulérně hrála zlou sestru u téhož divadla v inscenaci Kytice. Svůj oblíbený žánr nemá, odvíjí se především od aktuální nálady. Každá role je pro ni stěžejní a stejně důležitá, což spolu s ostatními aspekty svědčí o tom, že od divadla jen tak utéct nehodlá.

Můžete vidět v

Mohli jste vidět v

MEFISTO - Nicoletta von Niebuhr, herečka
PRODANÁ NEVĚSTA - Mařenka, dcera Krušiny, tanečnice
ŠAKALÍ LÉTA - Alena Prokopová
VÁNOČNÍ KOLEDA - Bella, snoubenka Scrooge a Duch 3, budoucích Vánoc
ŠUMAŘ NA STŘEŠE - Hodl, druhá dcera