loading

AKTUALITY

PÍSNIČKY Z BAJKY / PIOSENKI Z BAJKI

18.05.2023

 

Dvojjazyčný zpěvník pro děti a učitele mateřských, základních a uměleckých škol a pro všechny, kdo rádi zpívají, s aplikací pro stažení písní v audio verzi prostřednictvím QR kódu a ilustracemi inspirovanými postawami z představení BAJKY, z nichž písně pocházejí.

Letošní rok je pro BAJKU jubilejní, 75. narozeniny oslavíme nejen našimi výjimečnými premiérami, koncertem Katarzyny Jackowské - Enemuo, ale také překvapením určeným dětem a těm, kteří je podporují a motivují na jejich cestě za poznáním světa a nadšením z něj.

Připravili jsme zpěvník "PIOSENKI Z BAJKY / PÍSNIČKY Z BAJKY" s veselými kresbami Andrzeje Cieślara, určený pro děti předškolního věku a 1. stupně ZŠ.

Náš projekt je svým způsobem také odpovědí na žádosti a přání učitelů těchto institucí. Představujeme v něm průřez tvorbou našich umělců, zejména našich skvělých skladatelů.

 

***

Dwujęzyczny śpiewnik dla dzieci i nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i artystycznych oraz dla wszystkich, którzy lubią śpiewać, z aplikacją do pobierania piosenek w formie audio poprzez kod QR oraz ilustracjami nawiązującymi do spektakli BAJKI, z których piosenki pochodzą.

Ten rok jest dla BAJKI rokiem jubileuszowym, jej 75. urodziny świętujemy nie tylko naszymi wspaniałymi premierami, koncertem Katarzyny Jackowskiej - Enemuo, ale również niespodzianką skierowaną w stronę dzieci oraz tych, którzy je wspierają i motywują na ich drodze zrozumienia świata i zachwytu nim.

Z tej okazji przygotowaliśmy śpiewnik „PIOSENKI Z BAJKI / PÍSNIČKY Z BAJKY” z wesołymi rysunkami Andrzeja Cieślara, dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla 1. stopnia szkół podstawowych.

Nasz projekt jest w pewnym sensie również odpowiedzią na prośby i życzenia nauczycieli tych placówek. Przedstawiamy w nim przekrój twórczości naszych artystów, szczególnie naszych wspaniałych kompozytorów.

 

ARCHIV AKTUALIT