loading

AKTUALITY

DVA NAHATÍ CHLAPI – ZRUŠENO

26.08.2021

Bohužel jsme nuceni zrušit představení, které mělo proběhnout v termínu 13.4.2022 V TĚŠÍNSKÉM DIVADLE na divadelní představení Dva nahatý chlapi. Představení je zrušeno bez náhraního termínu. Níže Vám zasílám oficiální prohlášení:

13.4.2022 - Dva nahatý chlapi - Český Těšín

Oficiální prohlášení:

Z důvodu podání návrhu společnosti TICKET ART s.r.o na insolvenci, jsme nuceni představení Dva nahatý chlapi, které se mělo konat dne 13.4.2022 zrušit. Částky za vstupenky můžete nárokovat u společnosti TICKET ART s.r.o. nebo podáním návrhu na www.insolvencni-rejstrik.cz a zadáním IČ společnosti.

Děkujeme za pochopení.

Mamut agency 

Vyjádření od společnosti Ticket Art s.r.o.

Vážení obchodní partneři,

za naši společnost TICKET ART PRAHA, s.r.o. (IČO 264 67 666) si dovoluji Vám s politováním sdělit, že jsme byli nuceni podat na sebe insolvenční návrh. Tímto krokem se zřejmě uzavírá jedna dlouhá kapitola našeho působení, během kterého jsme zvládli úspěšně uspořádat desítky jedinečných akcí. Nezastavil nás konkurenční boj ani kolísající kvalita pořádaných akcí. Zastavily nás až zásahy českého státu, který nám znemožnil podnikání (produkční činnost stoprocentně, prodej vstupenek sekundárně) a současně neposkytl adekvátní kompenzace, neboť prodej vstupenek na kulturní akce nepovažoval za služby v oblasti kultury. Pokud se tedy cítíte ukončením naší činnosti poškozeni, upřímně nás to mrzí, ale skutečného viníka hledejte jinde…

ARCHIV AKTUALIT