loading

AKTUALITY

Důležitá informace pro naše diváky: Změna vstupu do Těšínského divadla!

16.04.2024

Vážení diváci,

rádi bychom vás informovali o aktuální změně v provozu Těšínského divadla z důvodu probíhající rekonstrukce. Hlavní vchod z ulice Ostravské je dočasně uzavřen a slouží pouze jako nouzový východ. Jako náhradní vstup do divadla slouží zadní vchod z parkoviště na ulici Divadelní přes vrátnici.

Prosíme, abyste při plánování vaší návštěvy Těšínského divadla vzali tuto změnu v úvahu a využili zadní vchod z parkoviště. Naši pracovníci budou k dispozici, aby vás přivítali a poskytli vám veškeré potřebné informace.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu v Těšínském divadle!

S pozdravem,

Tým Těšínského divadla

 

 

Szanowni Widzowie,

chcielibyśmy Państwa poinformować o zmianach organizacyjnych w Teatrze Cieszyńskim z powodu przebiegającego remontu. Główne wejście do teatru od strony ulicy Ostrawskiej jest tymczasowo zamknięte i służy wyłącznie jako wyjście awaryjne. Alternatywne wejście znajduje się na tyłach teatru z parkingu, przez bramę wjazdową.

Prosimy, abyście Państwo planując odwiedziny w Teatrze Cieszyńskim, wzięli pod uwagę tę zmianę i wchodzili do teatru tylnym wejściem. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji, aby Was przywitać i udzielić wszelkich potrzebnych informacji.

Dziękujemy za zrozumienie i cieszymy się na spotkanie z Państwem w Teatrze Cieszyńskim!

Pozdrawiamy,

Zespół Teatru Cieszyńskiego

ARCHIV AKTUALIT