loading
Bajka
AUTOMAT NA FILMY
.
28. 8. 2024
19:00 | Šapitó Barbora - KARVINÁ

AUTOMAT NA FILMY

.

Režie: Buchty a loutky
Premiéra: 25. 4. 2007
Program: stáhnout

Vy zadáte do Automatu název filmu, který byste rádi viděli a Automat vám jej vzápětí přehraje.
Neexistuje film, který by Automat neměl v archivu.
Totální improvizační nasazení diváků a Buchet a loutek. Delikatesy.

Vhodné pro děti od 12 let.

 

BUCHTY A LOUTKY

je nezávislé alternativní loutkové divadlo, hrající pro děti i dospělé.
Buchty a loutky byly založeny v roce 1991 v chebské ubytovně čerstvými absolventy loutkářské katedry DAMU. Od té doby mají za sebou 60 divadelních premiér, loutkové a animované filmy a klipy, mnoho jednorázových projektů v oblasti netradičního divadla.

V současné době Buchty a loutky hrají pravidelně jako stálý host ve Studiu Švandova divadla na Smíchově v Praze, jsou však stále na cestě. Odehrají okolo 250 představení ročně po celých Čechách a v zahraničí.
Buchty a loutky svým neobvyklým způsobem tvorby vytvářejí unikátní divadelní poetiku. Klasické tituly i vlastní autorskou tvorbu zpracovávají s nadhledem a nezaměnitelným humorem.
Od dob svého vzniku, kdy Buchty a loutky rozvířily vody českého loutkového divadla svými dnes již kultovními inscenacemi jednoznačně patří k divadelní špičce nejen v Čechách, ale i za hranicemi.

 

Napsali o nich:

 

"Kdo jsou ti lidé s tradičními i netradičními loutkami zač? Blázni. Jsou to bezesporu úplní blázni, ale to je také jedině dobře."

 

"Děti se chechtají a po představení se s rekvizitami honí po sále, pomáhají je uklízet, hrají na xylofon, povídají si s herci. Zkrátka mejdan. Patří to k věci."

 

"Jejich inscenace mají i tajemství a jejich práce rozměr, který v jiných divadlech nenajdete, protože jsou nejen souborem, ale i společenstvím, držícím pevně v kruhu."

U tohoto představení máte možnost využít naši autobusovou dopravu. Autobus jede z Těšínského divadla - vrátnice, přímo k Dolu Barbora v Karviné a zpět.  Své místo si můžete zakoupit zde.

Více o inscenaci

DALŠÍ INSCENACE

BARVY/BARWY

DETAIL INSCENACE

Opowieści indiańskiej babci / szkoły

DETAIL INSCENACE

KOUZELNÁ FLÉTNA

DETAIL INSCENACE