loading

AKTUALITY

ČERT A KÁČA / KASIA I DIABEŁ

06.05.2021 - 01.06.2021

Vážení diváci, milé děti!

Připravujeme pro vás veselou jarmareční pohádku o prostořeké Káči, chytrém Ovčákovi, o pekle a o tom, že i ten největší hříšník se může polepšit.

Můžete se těšit na po čertech pěknou pohádku ČERT A KÁČA Boženy Němcové.

Hubaté Káči se každý raději vyhne, a ona by si tak chtěla zatancovat! A na truc všem klidně i se samotným čertem! A to budete koukat, jak s ním Káča pěkně zatočí!

Zveme vás na premiéru v pondělí 31.5. 2021 v 17.00 hodin na zelené ploše za divadlem. Je to od nás pro vás dárek ke dni dětí! Rezervace míst bude na našem webu spuštěna 17.5. 2021 a vstupenky budete moci koupit na místě. V případě deštivého počasí odehrajeme pohádku v sále TD.

 

*****

Szanowni Państwo! Drogie Dzieci!

Bajka przygotowuje dla was wesoły plenerowy spektakl jarmareczny o pyskatej Kasi, mądrym Pastuszku, o piekle i o tym, że nawet największy grzesznik może zmienić się na lepsze.

Diabelsko piękną bajkę KASIA I DIABEŁ Boženy Niemcowej.

Pyskatą Kasię każdy omija z daleka, a ona tak chciałaby z kimś potańczyć! Na złość wszystkim, nawet z samym diabłem!  Jakiż to będzie taniec, kiedy Kasia capnie go w swoje ręce!

Zapraszamy na polską premierę w sobotę 12.6.2021 o godz. 17.00 w ogrodzie za teatrem. To prezent od nas dla was na Dzień Dziecka. Rezerwację miejsc rozpoczniemy 17.05. 2021 na naszych stronach internetowych. Bilety można kupić również na miejscu. W razie niepogody spektakl odbędzie się na scenie TC.

ARCHIV AKTUALIT