loading

AKTUALITY

1+1 lístek / 1+1 bilet

16.11.2022

1+1 lístek / Pouze 19. listopadu!
Noc divadel letos připadá na sobotu 19. listopadu. Těšínské divadlo poskytne každému, kdo si v tento den v pokladně v divadle koupí lístek na některé z představení České nebo Polské scény (listopad a prosinec 2022), druhý lístek zdarma. Pokladna bude otevřena od 15:30 do 20:00 hodin. Slevu bude možné uplatnit jen při osobní návštěvě pokladny. Je možné ji uplatnit i na větší počet lístků nebo na více titulů. V tento den u nás se slevou koupíte i lístky na naše představení v okolních městech (Třinec, Karviná, Havířov, Orlová). Programovou nabídku na listopad a prosinec najdete na webu TD www.tdivadlo.cz/program.

 

1+1 bilet / Tylko 19 listopada!
Noc Teatrów w tym roku przypada na sobotę 19 listopada. Teatr Cieszyński gwarantuje każdemu, kto w tym dniu w kasie teatru kupi bilet na przedstawienie z repertuaru Czeskiej lub Polskiej Sceny (listopad i grudzień 2022), drugi bilet otrzyma za darmo.
Kasa będzie otwarta od 15:30 do 20:00. Z promocji można skorzystać jedynie przy osobistej wizycie przy kasie. Z promocyjnej oferty można skorzystać także przy zakupie większej liczby biletów lub przy wyborze większej liczby tytułów. W tym dniu będzie również możliwość zakupu ze zniżką biletów na nasze przedstawienia grane
w okolicznych miastach (Trzyniec, Karwina, Hawierzów, Orłowa). Programowa oferta na listopad i grudzień znajduje się na stronie internetowej TC www.tdivadlo.cz/program.

ARCHIV AKTUALIT