Pokladní hodiny

Pouze v novém Informačním centru na náměstí Českého Těšína, ČSA 1222/10

Úterý - pátek - 13:00 - 17:00
Telefon - +420 558 668 195
Rengl - plakátovací plochy

Česká scéna

Aktuality

 
 

Festival

Datum: 17.08.2020
Festival

Z żalem informujemy, że ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w powiecie cieszyńskim 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Bez Granic / Bez hranic, planowana na 1-9 X 2020, została przeniesiona na jesień roku 2021. 

Obostrzenia sanitarne związane z zakwalifikowaniem powiatu cieszyńskiego do tzw. żółtej strefy, brak jasnej perspektywy poprawy tej sytuacji w krótkim czasie, a także niepewność pod tym względem w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego nie pozwalają nam na zrealizowanie programu festiwalu w odpowiednim zakresie, w formie bezpiecznej dla naszych widzów. Mamy nadzieję, że równie hojnie zechcecie Państwo wesprzeć nasze działania w przyszłym roku. 

Organizatorzy 30. MFT Bez Granic

 

Ze względu na to, że po czeskiej stronie obostrzenia złagodzono, Teatr Cieszyński planuje zorganizować 20. edycję Festiwalu Teatrów Moraw i śląska, który odbędzie się (jeżeli przepisy sanitarne na to pozwolą) od 2 do 9 października 2020. Program wkrótce pojawi się na naszej stronie internetowej.

Organizatorzy 20. FTMś

________________________________________________________________

S lítostí Vám oznamujeme, že s ohledem na aktuální nepříznivou epidemiologickou situaci se 30. ročník Mezinárodního divadelního festivalu BEZ HRANIC / BEZ GRANIC, která byla plánovaná v termínu od 1. do 9. 10. 2020, přesouvá na podzim roku 2021.

Aktuální omezení, díky kterým je těšínský okres v barvě žluté a nejasná perspektiva pro zlepšení situace v nejbližší době, stejně jako nejistota v české části Těšínského Slezska, nám nedovolují realizaci programu festivalu v plánovaném rozsahu a za bezpečných podmínek pro naše návštěvníky. Doufáme, že nás podpoříte také v dalším roce.

Organizátoři 30. MDF BEZ HRANIC

Jelikož však na české straně byla opatření naopak uvolněna, plánuje Těšínské divadlo uskutečnit 20. ročník Festivalu divadel Moravy a Slezska, který proběhne (pokud to hygienické předpisy dovolí) od 2. do 9. října 2020. Program brzy najdete na našem webu.

Organizátoři 20. FDMS

Přejeme všem krásné prázdniny! / Życzymy wszystkim udanych wakacji!

Datum: 30.06.2020
Přejeme všem krásné prázdniny! / Życzymy wszystkim udanych wakacji!

Těšínské divadlo přeje svým příznivcům a předplatitelům hezké prázdniny ☀️
My holky z obchodního postupně posíláme informační dopisy všem našim předplatitelům a zároveň připravujeme nový rezervační systém 💻

Mějte prosím trpělivost a vyčkejte. Každý bude obeznámen 📨

Předplatné i vstupenky začneme znovu prodávat od 20. 8. 2020 on-line i v naší pokladně na náměstí ČSA v Českém Těšíně.

Těšíme se novou sezónu 2020/21!

 

Teatr Cieszyński życzy swoim sympatykom i abonentom udanych wakacji.☀️

Panie z działu organizacji widowni wysyłają wszystkim abonentom listy z informacjami, a jednocześnie przygotowują nowy system rezerwacyjny.💻

Prosimy więc o cierpliwość. Każdy otrzyma informacje.📨

Abonamenty i bilety będziemy sprzedawać od 20.08.2020 on-line i w kasie na Rynku ČSA w Czeskim Cieszynie.

Cieszymy się na nowy sezon 2020/21!

Informace pro předplatitele / Informacja dla abonentów

Datum: 22.06.2020

Vážení předplatitelé,

právě intenzivně zkoušíme a připravujeme se na plný provoz do nové sezony 2020/2021.

Všichni předplatitelé budou písemně informováni v průběhu prázdnin, během kterých také zveřejníme podzimní termíny připravovaných inscenací na našich webových stánkách.

Paralelní prodej předplatného a samostatných vstupenek na jednotlivá představení konaná od září 2020 začne 20. srpna 2020.

Pátý titul sezony 2019/2020, Šakalí léta, odehrajeme v září 2020 a šestý titul z důvodu nařízení o přerušení provozu divadel bohužel neodehrajeme.

Děkujeme za pochopení.

Podrobné informace: https://www.tdivadlo.cz/predplatne

Szanowni abonenci,

w teatrze trwają intensywne próby i przygotowujemy się do wytężonej pracy do nowego sezonu 2020/2021.

Wszyscy abonenci otrzymają podczas wakacji listy z informacjami. Na naszej stronie internetowej podamy również terminy nowych jesiennych przedstawień.

Sprzedaż abonamentu i biletów na poszczególne spektakle grane od września 2020 r. rozpocznie się 20 sierpnia 2020.

We wrześniu zagramy piąty tytuł Sceny Polskiej, Zbrodnie serca, z bieżącego sezonu 2019/2020. Z ostatniego, szóstego tytułu musieliśmy niestety zrezygnować ze względu na kryzys koronawirusowy.

Dziękujemy za zrozumienie.

Szczegółowe informacje: https://www.tdivadlo.cz/abonament

Šakalí léta

Datum: 18.06.2020
Šakalí léta
Dnes večer nás čeká předpremiéra Šakalích let v režii Petra Gábora. Těšíme se!

Výstavba Malé scény

Datum: 12.06.2020
Výstavba Malé scény

Nucená pauza měla pro Těšínské divadlo jeden výrazně pozitivní efekt. Výstavba Malé scény v bývalé kotelně jede přesně podle plánu. Dříve museli dělníci uzpůsobit svůj rozvrh tak, aby hlukem nerušili probíhající zkoušky a představení. Po uzavření divadla ale mohli pracovat bez omezení. Práce už se blíží závěrečným fázím, které proběhnou o letních prázdninách. V posledních dnech tu dělníci na zdi instalovali akustický obklad, tedy poslední vrstvu (na snímku). Na řadu brzy přijdou podlahy a instalace technického vybavení. Díky investici Moravskoslezského kraje, zřizovatele Těšínského divadla, získá zdejší loutková scéna Bajka nové sídlo s moderním zázemím. První malé diváky plánujeme přivítat 21. září, kdy uvedeme premiéru Čapkovy Velké policejní pohádky.