Pokladní hodiny

Z důvodu nařízení vlády je pokladna do odvolání uzavřena.

Pouze v novém Informačním centru na náměstí Českého Těšína, ČSA 1222/10

Úterý - pátek - 13:00 - 17:00
Telefon - +420 558 668 195
Rengl - plakátovací plochy

Česká scéna

Aktuality

 
 

Nabídka práce / osvětlovač na HPP

Datum: 17.09.2020
Nabídka práce / osvětlovač na HPP
❗️HLEDÁME OSVĚTLOVAČE❗️ Těšínské divadlo přijme osvětlovače na HPP. Nástup ihned! Více informací na tel. 602 584 516 nebo vlad@tdivadlo.cz

Nový informátor / Nowy informator

Datum: 05.09.2020
Nový informátor / Nowy informator
Máme pro vás nový dvouměsíční informátor! Vyzvednout si ho můžete v našem divadle. / Nowy informator do nabycia w naszym teatrze!

! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !

Datum: 04.09.2020
! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !
NA PŘEDSTAVENÍ S ROUŠKOU DĚKUJEME NA SPEKTAKL Z MASECZKĄ DZIĘKUJEMY

Informace pro diváky / Informacja dla widzów

Datum: 04.09.2020

Vážení příznivci Těšínského divadla,

 

teď v září odehrajeme pátý titul České scény loňské sezony, šesté představení bylo bohužel kvůli covidové nákaze zrušeno. Děkujeme za vaše pochopení. Stejně jako ostatní kulturní instituce, také Těšínské divadlo citelně zasáhl výpadek příjmů. Vážíme si proto vaší podpory. Pevně doufáme, že ji projevíte i v nadcházející sezoně, nejlépe zakoupením předplatného.

 

Všichni předplatitelé byli informováni o náhradních termínech zmeškaných i nových představení. Potřebné informace najdete také na našem webu. Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte obchodní oddělení příslušné scény.

 

Důležitou změnou v nové sezoně je to, že už nebudete dostávat poštou pozvánky na jednotlivá představení. Místo nich dostanete přehled v podobě dvouměsíčního programu, v němž si najdete představení označená vaší předplatitelskou skupinou. Tutéž možnost nabízí náš web. Ten, kdo nám poskytl emailovou adresu, bude informován také elektronicky. Pokud o tento typ služby máte zájem nebo jste změnili kontaktní údaje, obraťte se rovněž na naše obchodní oddělení. Jistě se vám čerstvé informace v této rychle se měnící době budou hodit.

 

Pevně věříme ve vaši diváckou přízeň

Tým Těšínského divadla

 

 

Szanowni sympatycy Sceny Polskiej Teatru Cieszyńskiego,

 

teraz we wrześniu zagramy piąty tytuł Sceny Polskiej z minionego sezonu, szósty spektakl niestety został odwołany z powodu epidemii koronawirusa. Dziękujemy Państwu za zrozumienie. Podobnie jak innne instytucje kultury, również Teatr Cieszyński dotkliwie odczuł brak dochodów. Doceniamy więc bardzo Wasze wsparcie i wierzymy, że możemy liczyć na nie również w następnym sezonie, najlepiej poprzez zakupienie abonamentu.

Wszyscy abonenci zostali poinformowani o terminach zastępczych niezagranych i nowych spektakli. Niezbędne informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy zwrócić się do działu marketingu Sceny Polskiej.

Ważną zmianą w nowym sezonie jest to, iż nie będziecie już otrzymywać pocztą zaproszenia na poszczególne spektakle. Zamiast tego wyślemy Wam dwumiesięczny program, w którym znajdziecie swój spektakl z zaznaczoną grupą abonamentową. To samo można znaleźć również na naszej stronie internetowej. Ci z Państwa, którzy podali nam adres mailowy, otrzymają informację również elektronicznie.  Jeżeli jesteście zainteresowani tą usługą albo zmieniły się Wasze dane kontaktowe, prosimy podać informacje w dziale marketingu. Z pewnością najnowsze informacje przydadzą się w tych szybko zmieniających się czasach.

 

Z wiarą w Państwa przychylność

Scena Polska Teatru Cieszyńskiego

Otevíráme po prázdninové pauze!

Datum: 20.08.2020
Otevíráme po prázdninové pauze!

Nově si můžete zakoupit vstupenky na veškerá představení, a to i v jiných kulturních zařízeních, než je Těšínské divadlo.

PROGRAM ZÁŘÍ 2020

Pravidelně pro Vás hrajeme v těchto městech:

 

Havířov - Kulturní dům Petra Bezruče

Karviná - Městský dům kultury Karviná

Orlová - Dům kultury města Orlové

Třinec - Kulturní dům Trisia

Vratimov - Kulturní středisko Vratimov

Frenštát pod Radhoštěm - Kino Frenštát p. R.

Místek - Kino Vlast

A to není všechno, pokud máte předplatné, ale už ne auto, na představení vás dopravíme naším autobusem!

 KUPTE SI PŘEDPLATNÉ ZA VÝHODNÉ CENY  

 PŘIVEZEME SI VÁS DO DIVADLA - ZAJIŠŤUJEME SVOZY

Zaujala vás naše nabídka? Zastavte se do našeho informačního centra na těšínském náměstí nebo na obchodní oddělení a sledujte naše sociální sítě!

POKLADNA
otevírací doba: úterý - pátek - 13:00 - 17:00
kontaktní osoba: Karin Dziadek
Telefon: +420 558 668 195