Pokladní hodiny

Úterý, pátek - 14:00 - 17:00
Rengl - plakátovací plochy

Česká scéna

PÍSNIČKÁŘ

Gustav Oplustil

Režie: Miloslav Čížek

Známý scénárista a spisovatel Gustav Oplustil napsal hru o herci a písničkáři Karlu Hašlerovi. Životní osudy tohoto svérázného umělce jsou provázeny různými peripetiemi, které ovlivňují jeho soukromý život, ale pohánějí ho stále dopředu. Podstatnou součástí inscenace jsou Hašlerovy písničky, z nichž některé zlidověly.

 

Premiéra 13. května 2017


Program: stáhnout

Plakát

Obsazení

Zdeněk Klusák - Karel Hašler - písničkář
David Depta - Karel Hašler - písničkář v mladších letech
Šarka Hrabalová - Zdena Frimlová-Hašlerová,klavírní virtuoska
Petra Sklářová - Zdena Frimlová-Hašlerová v mladších letech
Vítězslav Kryške - Jindřich Mošna,herec
Zdeněk Hrabal - Jaroslav Kvapil,režisér a Lhotský, cukrář
Miroslav Liška - Rudolf Friml, skladatel
Lenka Waclawiecová - Dražilová, produkční filmu
Ondřej Frydrych - František Spurný, manažer
Adéla Krulikovská - Xena Longenová, divadelní a kabaretní herečka
Jolana Ferencová - Lída Pírková, herečka a zpěvačka
Markéta Glosová-Słowiková - Marica Zlatarjeva, zpěvačka
Petr Sutory - Rudolf Deyl starší, herec
Tomáš Hába - Kamil Vladislav Muttich, malíř a zpěvák
Petr Pěnkava - Haspra, poslanec
Miloslav Čížek - Hartman, fízl pro všechny časy
Robert Urban - Hans Groeben, major SS
Dominik Grácz - Hans Groeben, major SS
HOSTÉ:
Josef Bičiště - Anger, korepetitor a Matějka, podnikatel
Tomáš Treichel - E.A.Longen, všestranný český umělec a 1.hudebník
Tomáš Przybyla - Karel Vávra, herec a režisér
Michaela Sutorý - Božena Mirková a 1. tanečnice
Gabriela Urbanová - Primabalerína a Bílá princezna
Anna Bosáková - Lojzička a 2. tanečnice
Šárka Olšavská - Niklová, majitelka hospody "U Niklů" a divák
Lukáš Kolek - Lukas, hudebník
David Kupka - David a hudebník
Václav Kolek - Václavec, hudebník
Werner Bożydar Widera/Daniel Kondělka j.h. - Malý harmonikář
Jindřich Tesarczyk - Osvětlovač, host, divák
Jiří Ponča - filmový technik, host, divák
Jiří Gebhard - kameraman, host, divák
Roman Havránek - střihač, host, divák
Jarmila Gombošová - Klapka, host, divák
Jana Černá - garderobiérka, host, divák
Milada Zbončáková - rekvizitářka, host, divák
Tereza Kusnierzová/Kateřina Michaličková - Vlásenkářka a 3. tanečnice
Karolína Králová/Anna M. Slobodová - host a 4. tanečnice
Arlinda Mjekiqi/Diana Murínová - host a 5.tanečnice
Patrik Paušo/Jan Tomanek - Max a 1. tanečník
Lukáš Hollý/Matěj Kovář/Lukáš Mikšík - host, herec, 2. tanečník a divák



Nadcházející představení

Datum a čas Místo Rezervace
31.05.2017 19:00 Třinec
03.06.2017 17:30 Český Těšín
09.06.2017 19:00 Český Těšín
10.06.2017 17:30 Český Těšín
14.06.2017 19:00 Karviná
18.06.2017 17:30 Český Těšín
22.06.2017 19:00 Frenštát p. Radhoštěm
23.06.2017 19:00 Frenštát p. Radhoštěm
28.06.2017 10:00 Český Těšín
© 2015 ikonion.cz
Těšínské divadlo Český Těšín je příspěvkovou organizací, zřizovanou Moravskoslezským krajem.