Partnerzy medialni

Gazeta codzienna OX.PL Tramwaj Cieszyński

Godziny otwarcia kasy

Wtorek, piątek - 14:00 - 17:00
Rengl - plakátovací plochy

Česká scéna

Festiwal TMŚ 2018

Program
Jury
Patronat
Partnerzy
Sponzorzy
Archiwum

Program

Data i czas Przedstawienie Miejsce Grupa Kup bilet
MARYŠA Divadlo Petra Bezruče Ostrava 05.11.2018 19:00 MARYŠA Divadlo Petra Bezruče Ostrava Český Těšín CTE
STŘÍHALI DOHOLA JOSEFA KAINARA - Divadlo loutek Ostrava 06.11.2018 10:00 STŘÍHALI DOHOLA JOSEFA KAINARA - Divadlo loutek Ostrava Český Těšín
MYSZY NATALII MOOSHABER Teatr Dramatyczna im. J.Szaniawskiego Płock 06.11.2018 19:00 MYSZY NATALII MOOSHABER Teatr Dramatyczna im. J.Szaniawskiego Płock Czeski Cieszyn CTB
FANTAZJA POLSKA 07.11.2018 10:00 FANTAZJA POLSKA Czeski Cieszyn
GALAVEČER S LUCIÍ BERGEROVOU A JEJÍMI HOSTY 07.11.2018 19:00 GALAVEČER S LUCIÍ BERGEROVOU A JEJÍMI HOSTY Český Těšín CTP
KYTICE Slezské divadlo Opava 08.11.2018 10:00 KYTICE Slezské divadlo Opava Český Těšín
VIŠŇOVÝ SAD  Slovenské komorné divadlo Martin 08.11.2018 19:00 VIŠŇOVÝ SAD Slovenské komorné divadlo Martin Český Těšín CTM
KUBO - muzikál na lidovou notu 09.11.2018 10:00 KUBO - muzikál na lidovou notu Český Těšín
CHACHARIJE  Komorní scéna Aréna Ostrava 09.11.2018 19:00 CHACHARIJE Komorní scéna Aréna Ostrava Český Těšín CTA
O ZBOJNÍKU ONDRÁŠOVI 10.11.2018 10:00 O ZBOJNÍKU ONDRÁŠOVI Český Těšín
BALADA PRE BANDITU Divadlo J.G. Tajovského Zvolen 10.11.2018 17:30 BALADA PRE BANDITU Divadlo J.G. Tajovského Zvolen Český Těšín CTC

Jury

Honorowy przewodniczący Vít Slováček, burmistrz Czeskiego Cieszyna

 

Jury Studenckie jury
Zuzana Jindrová Kateřina Szymeczková
Jan Kerbr Anna Brijová
PhDr. Ladislav Slíva Agata Žywczoková
Jan Hyvnar Barbara Zemene
Jiří P. Kříž Miluše Blahutová
Emil Orzechowski Tereza Šurláková
Kazimierz Kaszper  
   

Partnerzy

Moravskoslezský kraj
Ministerstvo kultury ČR
Město Český Těšín
Teatr to my
  Český Rozhlas Ostrava
Karvinský a Havířovský deník
Tramwaj Cieszyński
Ostravan.cz
Televize Polar

 

Sponzorzy

Archiwum